SPA

Wyobraź sobie miejsce z dala od zgiełku i pędu współczesnego świata. Położone w pięknej okolicy, zaledwie 70 metrów od morza. Miejsce przeznaczone do tego, abyś mógł odpocząć, odprężyć się, zrelaksować i poprawić swoje samopoczucie. Wykorzystując malownicze położenie oraz dobroczynne działanie wody i czystego powietrza bogatego w jod i selen, stworzyliśmy miejsce, gdzie ciało i umysł mogą odpocząć, uwolnić się od stresu i zregenerować.

SAUNY I ŁAŹNIE

ŁAŹNIA PAROWA,  oczyszcza organizm, pobudza organizm, odżywia i nawilża włosy oraz ciało.

SAUNA SUCHA,  bardzo dobrze oczyszcza skórę i poprawia krążenie w warstwie naskórka oraz jego odżywianie. Pomaga w zwalczaniu cellulitu wodnego, który tworzy się poprzez zatrzymywanie zbyt dużych ilości płynów w organizmie.

SAUNA IFRARED, inaczej sauna na podczerwień. Sauna infrared to sauna nowej generacji, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możemy korzystać z sauny szybciej i w niższej temperaturze. Sauna infrared przypomina wyglądem i działaniem sauny tradycyjne, jednak różnią się od nich zastosowanym źródłem ciepła – zamiast pieca elektrycznego są tu promienniki podczerwieni, które emitują biologicznie aktywną energię podczerwoną. Niższa temperatura wewnątrz kabiny (37-54°C) pozwala korzystać z niej także osobom starszym i z kłopotami z krążeniem. Seans w podczerwieni to pasywny trening fitness, który bez obciążania stawów i intensywnych ćwiczeń przyspiesza przemianę materii o około 40%.

SIŁOWNIA

Siłownia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt. Wysokiej jakości bieżnia, rowerki, orbitrek, hantle od 2,5kg-35kg,worek bokserski wraz całą gamą urządzeń do ćwiczeń siłowych to propozycja dla aktywnych. To także idealnie miejsce do treningów aerobowych. To dobry pomysł na poprawienie formy i piękną sylwetkę.

KORZYSTANIE Z SIŁOWNI WLICZONE JEST W CENĘ DOBY HOTELOWEJ.

zdjęcia spa zdjęcia spa zdjęcia spa zdjęcia spa zdjęcia spa zdjęcia spa zdjęcia spa zdjęcia spa zdjęcia spa